Kultainen Panssariketju 50cm lev. 3.5mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0135481 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen Korutuonti Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 9,79 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta

