Kultainen risti riipus
Kunnostettu, erittäin hyväkuntoinen.
Lenkin sisämitta: 2x4 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
101,88Säästät jopa -51%
Kultatukun hinta 113,20 Säästät 10,00
Hinta uutena 206,00 - Säästö -50,54%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0134749 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,85 g |
| Pituus | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Leveys | 1,35 cm / 13,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


