Kultainen helmisormus,17,25mm
Helmi 7.3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
230,40Säästät jopa -42%
Kultatukun hinta 256,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 395,00 - Säästö -41,67%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0135696 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Niinisen Koru |
| Valmistusvuosi | 1967 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,00 g |
| Halkaisija | 17,25 mm |
| Leveys | 2,90 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




