Vanha Musla kakkulapio Hopeakeskus Oy 1936
Kunnostettu kakkulapio, kuin uutta vastaavassa kunnossa!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P0135788 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Hopeakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 1936 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 35,18 g |
| Pituus | 12,20 cm / 122,00 mm |
| Leveys | 5,60 cm / 56,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta

