Kultaiset smaragdikorvakorut timanteilla 0,06ct
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
374,67Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 416,30 Säästät 10,00
Hinta uutena 780,00 - Säästö -51,97%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0137863 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Aco |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,33 g |
| Pituus | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


