Kultainen lilakivinen sormus 17.5 1964 Orvo Mikael Reivonen
Kultainen kaunis ja näyttävä lilakivinen sormus vuodelta 1964! Kiven koko 17x8.5mm. Ja istutuksineen 20.5x12.5mm. Istutuksen korkeus 9mm. Sormus on kunnostettu ja uudenveroisessa kunnossa. Topakasti valmistettu.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0137397 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Orvo Mikael Reivonen |
| Valmistusvuosi | 1964 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,50 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta


