Onnenhelmi roosa nauha korvakorut Kalevala
Kauniit Kalevala Onnenhelmi -korvakorut on valmistettu hopeasta. Koukuilla kiinnitettävissä korvakoruissa heilahtelee pienet mattapintaiset riipusosat, joiden muoto on simpukankuorien innoittama. Design Lina Simons.
Risaisia, rosoisia
Meitä on niin monia
Jotkut villejä ja vapaita
Toiset kylmiä ja kovia
Vaan kaikki ulkokuoria
Älä anna niiden hämätä
Kaikissa on sisällä
Hohtavia onnenhelmiä
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0138070 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,40 g |
| Pituus | 3,20 cm / 32,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta

