Kultaketju 43cm lev.2mm v.1986
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0137045 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kellomiehet Oy |
| Valmistusvuosi | 1986 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 6,72 g |
| Pituus | 43,00 cm / 430,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta

