Kultainen panssariketju pituus 50 cm leveys 2.5mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A051393 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PWP |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 8,83 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 2,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta

