Hopeinen silmälasikotelo v.-73
Kotelo on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P0137960 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | E. Räsänen Oy |
| Valmistusvuosi | 1973 |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 105,00 g |
| Pituus | 16,00 cm / 160,00 mm |
| Leveys | 7,00 cm / 70,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta



