Ontto 4,15mm panssariranneketju 20,5cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0136632 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Timanttiset |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,55 g |
| Pituus | 20,50 cm / 205,00 mm |
| Leveys | 4,15 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta

