Kultainen iso sydän riipus 17mm
Pituus riipuslenkin kanssa 21mm
Riipuslenkin sisäpituus 3mm
Sydän on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0138561 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,25 g |
| Pituus | 21,00 cm / 210,00 mm |
| Halkaisija | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta

