Kultainen kaulaketju panssari 55 cm 1.80 mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0138569 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | UNO A ERRE ITALIA S.p.A. |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 6,04 g |
| Pituus | 55,00 cm / 550,00 mm |
| Leveys | 1,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
Kysy tuotteesta

