Ranneketju 19.5cm lev.2mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
317,25Säästät jopa -31%
Kultatukun hinta 352,50 Säästät 10,00
Hinta uutena 460,00 - Säästö -31,03%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0138409 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | MH:n |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,82 g |
| Pituus | 19,50 cm / 195,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


