Cordell ranneketju 18.5cm lev.3mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0138686 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Osuuskunta Timanttiset |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,42 g |
| Pituus | 18,50 cm / 185,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta


