Hopeinen sormus 19cm
Leveys päältä 8mm
Tuote on kunnostettu, uudenveroinen!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
47,20Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 59,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 99,00 - Säästö -52,32%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0139482 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KM |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,35 g |
| Halkaisija | 19,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



