Kultainen rannerengas halk.60mm lev.8mm v.2002, käsityö
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | C0139121 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Malmin Korupaja Oy |
| Valmistusvuosi | 2002 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 11,30 g |
| Halkaisija | 6,00 cm / 60,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta




