Kalevala Koru riipus - 1643, ketju 62cm pronssi, vihreä graniitti
Riipuksen halk. 26 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0140137 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 10,18 g |
| Pituus | 62,00 cm / 620,00 mm |
| Halkaisija | 2,60 cm / 26,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta

