Hopeinen Komsiopallo ketjulla 42cm
Pallon halk. 17mm (sisältää lenkit)
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0140746 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kotapaja Oy |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 3,13 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

