Hopeinen zirkoniasormus 16mm
Sormus on kunnostettu,uudenveroinen!
Keskikiven halk. 5mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0140598 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 2,60 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta



