Hopeinen Epilepsia ranneketju 19,5cm v.-98
Ketju on kunnostettu,uudenveroinen!
Laatan leveys 7mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0141494 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Medaljonki Oy |
| Valmistusvuosi | 1998 |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 9,35 g |
| Pituus | 19,50 cm / 195,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

