Kultaiset korvakorut tim.0.005ct
Näyttävät kultaiset korvakorut timanteilla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
197,10Säästät jopa -40%
Kultatukun hinta 219,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 330,00 - Säästö -40,27%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0140896 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,70 g |
| Pituus | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Leveys | 1,32 cm / 13,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


