Kultainen jousisoitin
Pituus riipuslenkin kanssa
riipuslenkin sisähalk.4,7mm
Riipus on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0141566 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,57 g |
| Pituus | 2,70 cm / 27,00 mm |
| Leveys | 5,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


