Punakultainen sormus 18,25
Leveys; 1,3 - 14 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0141170 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,05 g |
| Halkaisija | 18,25 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
Kysy tuotteesta


Leveys; 1,3 - 14 mm.
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0141170 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,05 g |
| Halkaisija | 18,25 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
Kysy tuotteesta