Timantti-korvakorut 0,25ct saranalukolla 6,5 x 18 mm
Upeat korvakorut!
Leveys 6,5mm,
halkaisija 18mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0137849 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Timanttiset |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 8,35 g |
| Halkaisija | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Leveys | 6,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta


