Sileä 2,8cm ristiriipus
Riipuslenkistä mahtuu 2,5mm paksu ketju.
Risti on samanlainen edestä ja takaa. Ei silminnähtäviä käytön jälkiä.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0141277 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,85 g |
| Pituus | 2,80 cm / 28,00 mm |
| Leveys | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta
