Sormus vaaleanvihreällä kivellä koko:17+ v.-64
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0141507 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Salon Kello-ja kultasepät Laaksonen & Murto |
| Valmistusvuosi | 1964 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,60 g |
| Halkaisija | 17,25 mm |
| Leveys | 1,73 cm / 17,25 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kirkkonummi |
Kysy tuotteesta


