18k sinikivinen sormus v.1945 18mm
Sormus on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0142049 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | M. Virtanen |
| Valmistusvuosi | 1945 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 3,85 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta



