Kultaiset Camee korvakorut
Kultaiset Camee korvakorut tappikiinnityksellä.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
186,66Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 207,40 Säästät 10,00
Hinta uutena 345,00 - Säästö -45,90%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0142479 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,62 g |
| Pituus | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

