Kalevala Koru kääty-5005 82cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z054073 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 36,66 g |
| Pituus | 82,00 cm / 820,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

