Kaunis koru Oy sormus 19,5mm
Sormus on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0143092 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kaunis koru oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,61 g |
| Halkaisija | 19,50 mm |
| Leveys | 4,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta



