Hopeiset roikkuvat korvakorut
Pituus koukun kanssa
Korvakorut on kunnostettu,uudenveroiset!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0143086 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,79 g |
| Pituus | 5,60 cm / 56,00 mm |
| Leveys | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

