Kultainen kihlasormus 2mm 19,5mm v.-90
Sormus on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0143353 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakumppanit Oy |
| Valmistusvuosi | 1990 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,40 g |
| Halkaisija | 19,50 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


