Kultainen Suomileijona riipus
Lenkin halkaisija 4.20mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0143403 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Satu-Koru Ky |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,60 g |
| Pituus | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


