Kultainen panssariketju 44cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0143670 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,49 g |
| Pituus | 44,00 cm / 440,00 mm |
| Leveys | 1,40 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta

