Valkokulta timanttisormus halk.16mm
Tim.3 x 0.01ct
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
281,25Säästät jopa -33%
Kultatukun hinta 312,50 Säästät 10,00
Hinta uutena 420,00 - Säästö -33,04%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0142851 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | CG |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,50 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




