Kultasepät Salovaara riipus
Pituus lenkin kanssa 32mm, ja ilman lenkkiä 21mm.
Riipuslenkin sisämitta 2x9mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
47,20Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 59,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 119,00 - Säästö -60,34%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0144455 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 3,69 g |
| Pituus | 32,00 cm / 320,00 mm |
| Leveys | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


