Verkkoketju Kalevala 45cm
Kuvassa on kuvituskuva. Tässä on lukko-osa hieman tummempi.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0144688 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 11,67 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

