Kultainen hematiitti sormus 18,0 mm
Kultainen hematiitti sormus, kiven halkaisija 4.30 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0145047 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Hku |
| Valmistusvuosi | 1992 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,23 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


