Kultainen Liisa Vitali leppäkerttu korvakoru,1kpl
Pallon halkaisija 14,7mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0144715 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 1972 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,52 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Halkaisija | 1,47 cm / 14,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta


