Hopeasolki
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä. Pienet naarmut tai kulumat mahdollisia. |
| Suosikki |
31,20Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 39,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 70,00 - Säästö -55,43%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0144425 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 5,55 g |
| Pituus | 3,60 cm / 36,00 mm |
| Leveys | 3,60 cm / 36,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

