Story of Love Venice timanttisormus 0.29 ct 17,0 mm valkokulta
Klassinen valkokultainen rivitimanttisormus
Timantit 21 kpl, yht. 0,29 ct.
Sormus on kunnostettu!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0145249 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,32 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 1,90 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


