18k Opaalisormus 14mm v.-73
Synteettinen opaali 8x10mm
sen verran valmistaja leima kulunut ettei saa selvää, valmistettu Tampereella
Sormus on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0145110 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistusvuosi | 1973 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 1,70 g |
| Halkaisija | 14,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta



