Kalevala korun Lumikukka kaulakoru 45cm
Lumikukka puhkeaa lumen ja jään keskeltä ylistämään luonnon moninaisuutta luoden ympärilleen valoa ja kauneutta lähelle ihmistä.
Design Marja Suna
Koru on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0145372 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 15,72 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 2,10 cm / 21,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

