4,7mm Kaulaketju ovaalein lenkein 44cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
814,50Säästät jopa -42%
Kultatukun hinta 905,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 400,00 - Säästö -41,82%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0144990 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Osuuskunta Timanttiset |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 7,24 g |
| Pituus | 44,00 cm / 440,00 mm |
| Leveys | 4,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


