Kultainen panssariranneketju 19,5 cm, ontto
Kultainen ontto panssariranneketju papukaijalukolla.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0145740 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Oy Perkko |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 12,93 g |
| Pituus | 19,50 cm / 195,00 mm |
| Leveys | 7,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


