Kalevala Koru hopeinen Millenium sormus halk.17+ v.1999
Kivi synteettinen zirkoni
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0144911 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Valmistusvuosi | 1999 |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,30 g |
| Halkaisija | 17,25 mm |
| Leveys | 5,80 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta





