Hopeinen Cordell-ketju 45cm
Ketju on kunnostettu,uudenveroinen!
Eteenpäin levenevä, edestä 7,5mm
Kirkas hopea
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0145652 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 30,70 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

