18k timanttisormus 0,19ct 20+ v.-74
Päälisen halk. 9mm ja korkeus 6mm
sormus on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0145697 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 1974 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 2,98 g |
| Halkaisija | 19,75 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta



