Kultainen panssariketju 53,5 cm
Kunnostettu, uudenveroinen.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0145705 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | FBM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 9,15 g |
| Pituus | 53,50 cm / 535,00 mm |
| Leveys | 2,90 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

